Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

7.5.2017

nov-logo.jpgFotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček.

FC Hradec Králové - FK Teplice 0:2 (0:0)

Branky: 54. Vošahlík, 87. Vaněček. Rozhodčí: Zelinka - Paták, Batík. ŽK: Krátký - Šušnjar, Jeřábek. Diváci: 1 960.

Sparta přivítala v 27. kole první ligy na pražské Letné tři kola před koncem fotbalové sezóny 2016 – 2017 mužstvo Slovanu Liberec, které bylo v průběhu zápasu velice aktivní po třech vítězných zápasech v minulých kolech, zejména po vysoké výhře nad pražskou Bohemkou. Naopak Sparta opět nastoupila bez klíčových hráčů z důvodu zranění Marečka, Juliše, Mazucha a Václava Kadlece, přesto podala dobrý výkon, který potvrdil autor vítězného gólu kapitán David Lafata.

Sparta Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)

Gól: 54. Lafata. Rozhodčí: Machálek - Hrabovský, Kotalík. ŽK: Souček, Kerbr, Potočný (vš.Lib.). Diváci: 9 664.

Hráči Brna porazili ve 27. prvoligovém kole Zlín 2:0, zároveň se výrazně přiblížili k záchraně. Na předposlední Hradec Králové mají brněnští tři kola před koncem ligové soutěže osmibodový náskok. V závěru prvního poločasu otevřel skóre zápasu umístněnou hlavičkou Jakub Řezníček, druhou branku vsítil v 67. minutě po chybě hostí Petr Pavlík. Bilance Brna, v domácím prostředí v lize bodovalo se Zlínem posedmé za sebou.

Zbrojovka Brno - Fastav Zlín 2:0 (1:0)

Branky: 45.+1 Řezníček, 67. Pavlík. Rozhodčí: Hrubeš - Kříž, Flimmel. ŽK: Polák - Gajič. Diváci: 4 418.

Fotbalisté Mladé Boleslavi v 27. kole první ligy porazili doma bez větších problémů Jihlavu 3:1 a zároveň si udrželi v ligové tabulce čtvrté místo s čtyřbodovým náskokem na páté Teplice. Vysočina se ujala vedení gólem Davise Ikauniekse, jenže Lukáš Železník vyrovnal, vedení zařídil ve druhém poločase přesně umístněnou střelou z pětadvaceti metrů Petr Mareš. Vítěznou pojistku přidal v závěru zápasu Tomáš Přikryl. Jihlava tak nevyhrála už sedmnáctý ligový zápas venku a dál zůstává v sestupovém ohrožení, když jí dělí dva body od sestupu.

FK Mladá Boleslav - Vysočina Jihlava 3:1 (1:1)

Branky: 25. Železník, 58. Mareš, 86. Přikryl - 19. Ikaunieks. Rozhodčí: Franěk - Pelikán, Peřina. ŽK: Mareš - Dvořák, Krejčí, Zoubele. Diváci: 2 471.

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více