Výsledky 23. kola e.Pojisteni.cz liga

8.4.2017

nov-logo.jpgSobota 8.4.2017:

Fotbalisté Slovácka porazili ve 23. kole první ligy doma 1:0 poslední Příbramí. Jediný gól zařídil v 83. minutě kapitán Veliče Šumulikoski z přímého kopu. Pro Slovácko to byl devátý zápas v řadě bez porážky, naopak příbramští nadále zůstávají na posledním místě tabulky se ztrátou šesti bodů na případnou záchranu.

1. FC Slovácko - 1. FK Příbram 1:0 (0:0)

Gól: 83. Šumulikoski.Rozhodčí: Pechanec - Wilczek, Arnošt.ŽK: Šimko, Daněk - Květ, Tregler.Diváků: 3 884.

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 pod novým trenérem Martinem Haškem porazili v souboji o zachránu Jihlavu 1:0 a zároveň ukončili sérii deseti kol bez vítězství. Zápas 23. ligového kola rozhodl v 27. minutě prvním gólem v dresu Pražanů Kabajev. Bohemka tak odskočila v ligové tabulce předposlední Jihlavě na rozdíl sedmi bodů, naopak Vysočina ztrácí na první sestupovou pozici na záchranu v lize čtyři body.

Bohemians Praha 1905 - Vysočina Jihlava 1:0 (1:0)

Branka: 27. Kabajev.Rozhodčí: Julínek - Paták, Kotalík.ŽK: Hašek ml., Kuchta - Krejčí, Vaculík, Rosa. Diváci: 4 672.

Fotbalisté Teplic zvítězili ve 23. kole nejvyší fotbalové soutěže nad Libercem 3:1 a bodovali pošesté za sebou v posledních sedmi zápasech. V ligové  tabulce se posunuli na rozdíl jediného bodu k pátému Zlínu, který má zápas k dobru. Naopak Liberec po šesté venku plně nebodoval a zůstává na dvanáctém místě.

FK Teplice - FC Slovan Liberec 3:1 (1:0)

Branky: 45.+1 Červenka, 52. Hora, 90. Vošahlík - 64. Mikula.Rozhodčí: Zelinka - Mokrusch, Hrabovský. ŽK: Kučera, Červenka, Šušnjar, Vaněček - Karafiát, Bosančič, Kerbr.ČK: 84. Potočný (Lib.).Diváci: 4 133.

Fotbalisté Slavie doslova vydřeli ve 23. kole e.Pojisteni.cz liga výhru 2:1 na hřišti Karviné a zároveň si udrželi jednobodový kontakt s lídrem tabulky Plzní. Dvěma góly se prosadil Muris Mešanovič, který se posunul na třetí místo dvěma góly v tabulce ligových střelců. Za Karvinou, která prohrála potřetí za sebou, se trefil z penalty Tomáš Wágner. Oba celky se opět střetnou ve středu v pražském Edenu ve čtvrtfinále domácího poháru MOL Cup.

MFK Karviná - SK Slavia Praha 1:2 (1:1)

Branka: 36. Wágner z pen. - 12. a 80. Mešanovič. Rozhodčí: Orel - Koval, Kubr. ŽK: Jovanovič, Eismann, Košťál - Ščuk, Pavlenka, Barák. Diváci: 4 830.

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více