Ragby

Stránkování

12 >

18.9.2015 Milionové ragby. Šampionát na programu ČT sport.

Letošní šampionát v ragby očekává historickou návštěvnost atakující 2,5 milionu diváků. V pořadí osmé mistrovství světa, které dnes začíná a které hostí třináct stadionů včetně Wembley, divákům ve třiceti zápasech nabídne i program ČT sport. více

18.4.2015 Ragbisté Mountfieldu Říčany prohráli na Spartě 22:25 a nemohou postoupit do play-off!

Praha, 18. dubna 2015 – Ragbisté Mountfieldu Říčany podlehli ve 12. kole extraligy a hřišti Sparty Praha 22:25. Po prohře definitivně ztratili naději na postup do play-off. více

8.11.2014 Čeští ragbisté porazili Maltu 27:13 a vedou svou divizi Evropského poháru národů

Praha 8. listopadu 2014 – Čeští ragbisté zvítězili i ve druhém utkání nového cyklu Evropského pohár národu, když porazili na hřišti Tatry Smíchov Maltu 27:13. Češi bez porážky vedou divizi 2A. Ve svém čtyřicátém utkání za národní tým se rozloučil s reprezentační kariérou dlouholetý kapitán Roman Šuster. více

26.10.2014 První zápas soutěže žen v klasickém patnáctkovém ragby vyhrálo společenství SpaTra, které porazilo celek VyDra

Praha 26. října - V sobotu 25. října 2014 odstartovala nejvyšší domácí soutěž žen v patnáctkovém ragby. V prvním zápase „Soutěže žen XV“, jak se klání nazývá, vyhrálo na hřišti Sparty Praha společenství SpaTra nad společenstvím VyDra 22:12, po poločase 7:5. více

27.9.2014 Mountfield Říčany porazil i v oslabení Spartu - vyloučený Hemelík odměnil spoluhráče basou piv

Říčany (27. září 2014) – Ragbisté Mountfieldu Říčany porazili v pátém kole extraligy Spartu Praha 29:27 a přibližují se k pozicím play-off. více

13.9.2014 Mountfield poprvé v novém ročníku extraligy vyhrál

Říčany (13. září 2014) – Ragbisté RC Mountfield Říčany zvítězili ve třetím kole nad Dragonem Brno 26:22. více

6.9.2014 Dvě zlomeniny Říčanských kalí prohru ve Vyškově

Vyškov (6. září 2014) – Ragbisté RC Mountfield Říčany prohráli ve druhém utkání nového ročníku extraligy ve Vyškově 13:3. více

12.8.2014 Polský kouč Tomasz Putra dál povede ragbyovou reprezentaci ČR Tomasz Putra

Praha 12. srpna 2014 - Vedení České rugbyové unie jmenovalo reprezentačním trenérem mužského týmu v patnáctkovém ragby Tomasze Putru. Dvaapadesátiletý polský kouč tak naváže na své předchozí účinkování u českého národního týmu, ke kterému nastoupil na podzim roku 2013 jako asistent Martina Kafky. Putra uzavřel se svazem smlouvu pro příští reprezentační cyklus mistrovství Evropy. více

29.3.2014 Ragbisté Mountfieldu Říčany prohráli na Spartě 0:33

Praha (29. března 2014) – Ragbisté RC Mountfield Říčany prohráli v devátém kole KB extraligy na hřišti Sparty Praha 0:33. Stále však drží pozice mezi čtyřmi nejlepšími celky, které postoupí do 14 kolech do play-off. více

22.3.2014 Ragbisté Mountfieldu Říčany vstoupili do jarní části extraligy výhrou nad Dragonem Brno 36:22

Říčany (22. března 2014) – Ragbisté RC Mountfield Říčany vstoupili do jarní části KB extraligy vítězstvím nad Dragonem Brno 36:22.  více

8.1.2014 Odborník Mezinárodní ragbyové federace vedl seminář pro české trenéry v Praze Mario Dadati

Praha (8. ledna 2014) – Lektor Mezinárodní ragbyové federace (IRB) Mario Dadati přednášel v Praze při čtyřdenním kurzu českým trenérům. více

26.10.2013 Ragbisté Mountfieldu Říčany vyhráli i pátý extraligový zápas sezony - rozdrtili Vyškov 43:7

Říčany (26. října 2013) – Ragbisté RC Mountfield Říčany zůstávají jediným týmem, který v novém ročníku KB extraligy jen vítězí. více

5.10.2013 Ragbisté Mountfieldu Říčany rozdrtili v Brně Bystrc 39:22 a dále vládnou KB extralize!

Svěřenci trenéra Martina Javůrka a hrajícího asistenta Jana Rohlíka tentokrát vyhráli na hřišti nováčka Bystrce Brno 39:22, po poločase 32:5. více

14.9.2013 Ragbisté Mountfieldu Říčany vyhráli v KB extralize nad Spartou Praha 25:13

Stejně jako před týdnem v Brně při výhře nad Dragonem dominoval Pavel Čamrda, který zaznamenal opět nejvyšší počet bodů z hráčů Mountfieldu. více

23.7.2013 Zemřel Jiří Štuksa poslední pamětník historicky prvního zápasu říčanského ragbyového klubu

Jiří Štuksa nastoupil k historicky prvnímu zápasu, který odehráli říčanští ragbisté v roce 1944. V klubu působil jako hráč osm let, poté ho komunisté odveleli do Kladna. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více