MS 2015

Stránkování

12 >

20.5.2015 Čeští rozhodčí řídili na mistrovství světa 31 utkání - Vladimír Šindler s Miroslavem Lhotským se představili ve finále!

logo_cslh.jpgNa hokejovém mistrovství světa v Praze a Ostravě se představilo pět českých rozhodčích, nejvíce v historii. více

14.5.2015 Češi na domácím MS 2015 v semifinále – zařídil Jágr!

logo_msj_2015_-_praha_-_ostrava.jpgČeši dřeli, sváděli bruslařské dostihy a podstupovali hromadu soubojů ve čtvrtfinálovém zápase proti Finsku, ale nakonec odešli jako vítězové. více

9.5.2015 Švédsko mělo se Švýcary problémy - Dánové se přiblížili k záchraně

logo_msj_2015_-_praha_-_ostrava.jpgV závěru devátého hracího dne se střetli 02 areně Švédové se Švýcary. Švédský favorit začal utkání výborně, když se dostal do vedení Lindholmem. Ale Švýcaři hru vyrovnali a hned na začátku třetí třetiny vypálil od modré Blum, jeho ránu tečoval výborně clonící Bodenmann a bylo srovnáno. Jenže v následném prodloužení o švédském vítězství rozhodl Forsberg po ideální přihrávce Raska před branku soupeře. více

8.5.2015 Norové si připsali druhou výhru, Slovinci stále bez bodu!

logo_msj_2015_-_praha_-_ostrava.jpgV ostravské skupině B se představila norská reprezentace v bitvě o velice důležité body se Slovinskem, ale brzy se dostali Seveřané do vedení. když v 9. minutě po přihrávce Olimba vypálil Thoresen v přesilovce a otevřel skóre utkání Do druhého dějství vstoupili Slovinci velice důrazně, po 15 sekundách vyrovnal perfektní střelou pod horní tyčku Muršak. více

7.5.2015 Skupina A, B: Bělorusové se vítězstvím nad Američany vyhoupli do čela tabulky

logo_msj_2015_-_praha_-_ostrava.jpgV ostravské ČEZ Areně byl na programu souboj o čelo tabulky skupiny B. Ve které plnili roli favorita Američané, kteří si po překvapivých vítězstvích nad Finskem a Ruskem zapsali na turnaji první porážku, když prohráli s houževnatými Bělorusy. Bezbrankové skóre zahájil ve 32. minutě Gavrus, kterého doplnil po několika minutách Volkov s Kitarovem a Bělorusové vedlo 3:0. více

4.5.2015 Český národní tým prohrál vysoko s hvězdnou Kanadou!

Proti českému národnímu týmu se v pondělí večer postavila kanadská útočná esa, Crosby, Giroux  a Spezza, přesto začali Češi hned od začátku utkání hrát aktivně, ale po prvním dějství ztráceli na soupeře jednogólovou ztrátu. více

4.5.2015 Švédové porazili Lotyšsko – Rusové prohráli překvapivě s Američany!

logo_msj_2015_-_praha_-_ostrava.jpgOdpolední zápasy čtvrtého hracího dne na světovém hokejovém šampionátu 2015 nabídly zajímavou hokejovou podívanou. více

4.5.2015 Už druhý den mistrovství prolomili fanoušci historický rekord ČT sport

images.jpgV pátek i v sobotu dosáhla Česká televize 45procentního podílu na trhu. Mistrovství světa v ledním hokeji už od druhého dne láme rekordy ve sledovanosti ČT sport. více

1.5.2015 Češi vydřeli bod, se Švédy prohráli v nájezdech!

Hokejový světový šampionát v České republice konečně začal, před úvodním zápasem se Švédskem ho v pražské 02 areně oficiálně zahájil prezident Mezinárodní hokejové federace René Fasel, prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král a legendární hokejista Vladimír Zábrodský. Start českých hokejistů na šampionátu  doprovázela neskutečná divácká kulisa, kterou povzbudilo nádherné slavnostní zahájení plné světelných efektů a v závěru kapela Kabát. více

30.4.2015 Hokej na webu živě, s komentářem a celé mistrovství se skrytými titulky!

Letošní mistrovství světa v ledním hokeji přinese několik novinek. Česká televize odvysílá všech 64 zápasů nadcházejícího šampionátu na svém webu živě, poprvé navíc všechny doprovodí komentářem. Každé utkání, ale i další pořady k mistrovství, budou nově také opatřeny skrytými titulky.  více

29.4.2015 Světový šampionát v hokeji je připraven!

logo_msj_2015_-_praha_-_ostrava.jpgDo začátku prvního utkání na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji zbývají poslední dny, organizační výbor hlásí: Jsme připraveni, ladíme pouze poslední detail, informoval na tiskové konferenci.    více

28.4.2015 FANOUŠKOVSKÁ OMLUVENKA VYSTAVENÁ VLADIMÍREM RŮŽIČKOU

pozvákka_-_školy_-_vl._růžička.jpgFanoušci českého týmu si mohou před mistrovstvím světa vyplnit a vytisknout originální omluvenku podepsanou trenérem národního mužstva Vladimírem Růžičkou. více

27.4.2015 Trenér Růžička rozhodl - brankářskou jedničkou bude Salák, kapitánem týmu Voráček! Vladimír Růžička

Dva důležité otazníky, které se týkaly  reprezentační brankářské jedničky a kapitána národního celku na domácím světovém šampionátu, jsou vyřešeny, oznámil po pondělním tréninku v 02 aréně trenér národního týmu Vladimír Růžička. více

24.4.2015 Růžička nominoval na MS Jágra a Pavelce – Ručinský zatím s otazníkem Vladimír Růžička

Osmičku přípravných utkání nechali čeští hokejisté za zády, teď už hledí k mistrovství světa. Do startu vrcholné akce zbývá týden, záhy po vítězném duelu s Finy oznámil trenér Vladimír Růžička nominaci. "Je širší podobně jako před rokem, protože čekáme na vývoj v prvním kole Stanleyova poháru, navíc musíme vzít v úvahu zdravotní stav některých hráčů," vysvětlil hlavní kouč na tiskové konferenci.  více

20.4.2015 Organizační výbor hokejového šampionátu hlásí: Jsme připraveni

logo_msj_2015_-_praha_-_ostrava.jpgAktuálně je prodáno 68 procent vstupenek na MSLH IIHF 2015 více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více