Motorsport

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >

26.5.2017 Další náročný souboj o pódium - Rally Krumlov

Posádka týmu MOGUL ŠKODA ACA RACING svedla i ve třetí soutěži mistrovství ČR v rally náročný souboj, který tentokrát skončil pěkným čtvrtým místem. Náročná rally Český Krumlov se nesla v duchu hledání ideálního nastavení Fabie R5. více

19.5.2017 Speedway Grand Prix se jede 10. června na pražské Markétě

Letošní ročník seriálu Speedway Grand Prix odstartoval ve slovinském Kršku. Závod přinesl hned několik překvapení. více

12.5.2017 Carboniacup směrem na Sárvár, tedy do Maďarska na Pannoniaring

Druhý letošní závodní víkend absolvují jezdci Carboniacupu premiérově na maďarském autodromu Pannoniaring, který se nachází ve městě Sárvár, tedy 4740m dlouhý a pěkný autodrom, který využívá hodně evropských týmů k testování. Z Vídně, nebo Grazu sem dojedete přibližně za 1,5h a přivítá Vás zázemí s 35 boxy, časomírou na úrovni F1, restaurací, či pension s 25 dvojlůžkovými pokoji. více

3.5.2017 Honza Černý se připravuje na kanárský reparát

Posádka týmu MOGUL ŠKODA ACA RACING si jede na Kanárské ostrovy spravit chuť z prvního vystoupení v evropském šampionátu. Cílem je získání prvních bodů do juniorského šampionátu U28. více

21.4.2017 Vršecký se po roční pauze vrací do ETRC 2017

FIA European Truck Racing Championhip odtajnil seznam přihlášených pro tuto sezónu, která bude na závodech v Mostě pro autodrom jubilejní, celkově již dvacátoupátou. více

20.4.2017 Honza Černý míří na české Monte Carlo

Po vydařeném vstupu do českého šampionátu a nepovedených evropských Azorech jede posádka týmu MOGUL ŠKODA ACA RACING bojovat o další pódiové umístění na rally Šumava Klatovy. více

19.4.2017 Václav Pech před domácí Rallye Šumava

O nadcházejícím víkendu odstartuje v západočeských Klatovech druhý podnik Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. více

13.4.2017 Mostecký Rieger Motorsport vítězný na domácím okruhu

Nedělním závodem na Autodromu Most začal další ročník mezinárodního seriálu závodů na okruzích Carbonia Cup 2017. Pro náš tým to zároveň byl první ostrý start s novou technikou, kterou se pro letošek stala formule Gloria C8F osazená litrovým motorem Yamaha o výkonu 195 koní. Závodnímu víkendu předcházel krátký test funkčnosti, během kterého se objevilo několik drobných závad, jež se podařilo včas odstranit. více

9.4.2017 Impozantní výkon jezdců Reiter Young Stars v Misanu

Úvodní podnik evropské série vozů GT4 skončil úspěchem pro posádku ze závodní akademie Reiter Young Stars, dvojice týmu KISKA Jonathan Cecotto a Lennart Marioneck zvítězili s vozem KTM X-BOW GT4 na trati v italském Misanu více

2.4.2017 Černý na Azorech havaroval ze třetího místa

Posádka MOGUL ŠKODA ACA RACING týmu měla nadosah kvalitní výsledek z úvodní soutěže ME v rally. více

30.3.2017 Jan Černý startuje na Azorských ostrovech

Posádku MOGUL ŠKODA ACA RACING týmu čeká start na první soutěži ME v rally v rámci reprezentačních povinností. více

27.3.2017 Valašský vteřinový bronz Honzy Černého

Jen jedna vteřina dělila posádku týmu MOGUL ŠKODA ACA RACING od druhého místa na Valašské rally. více

23.3.2017 Jan Černý před Valašskou rally v roli favorita

Posádka Jan Černý – Petr Černohorský v loňském roce na Valašské rally zvítězila. Teď se vrací v roli jednoho z favoritů. více

22.3.2017 Hvězdná sestava na MOGUL Dakar Setkání

Početný a pestrý je seznam dakarských závodníků, kteří se v neděli 26. března zúčastní největšího setkání v České republice. více

19.3.2017 Jezdec šampionátu WRC na MOGUL Dakar Setkání v Sosnové! Pons Xavier

MOGUL Dakar Setkání přivítá zahraniční hvězdu rallysportu první velikosti. Divákům se představí Xavier Pons. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více