ME 2016

24.6.2016 Hyundai Czech Fan Park ve Žlutých lázních zve fotbalové fanoušky na víkendová osmifinálová dramata mistrovství Evropy

Navzdory vyřazení českých fotbalových reprezentantů v základní skupině mistrovství Evropy ve Francii, Hyundai Czech Fan Park ve Žlutých lázních v pražském Podolí nekončí. Naopak – až do konce šampionátu zde budou probíhat velkoplošné projekce všech zbývajících střetnutí turnaje a fanoušci si zde mohou užít také bohatý doprovodný program i nejrůznější sportovní či dovednostní aktivity. více

23.6.2016 Předseda FAČR Pelta: Nedělat dál žádnou paniku! Miroslav Pelta

„O úspěchu a neúspěchu na Euru rozhodoval jediný zápas s Tureckem,“ řekl předseda FAČR Miroslav Pelta na tiskové konferenci a trenér Pavel Vrba dodal. „Postup ze skupiny je neúspěch, ale udělali jsme maximum.“ více

22.6.2016 Duel s Tureckem sledovalo na břehu Vltavy 11 000 fanoušků – i po vyřazení českého týmu Hyundai Czech Fan Park pokračuje dál!

Fotbalový Hyundai Czech Fan Park ve Žlutých lázních v pražském Podolí praskal v úterý večer ve švech. Jedenáct tisíc skvělých fanoušků zde hnalo svými hlasivkami a dlaněmi české reprezentanty proti Turecku za vytouženým vítězstvím. Ani jejich maximální úsilí však tentokrát nepomohlo. Český tým bez zraněného kapitána a režiséra hry Tomáše Rosického prohrál 0:2, což znamenalo vyřazení z turnaje. více

21.6.2016 Česká fotbalová reprezentace v posledním utkání skupiny D na Euru prohrála s Tureckem 0:2 a na evropském šampionátu končí!

Čeští fotbalisté na mistrovství Evropy končí po základní skupině, když obsadili po utkání s Tureckem s jedním bodem v základní tabulce poslední, čtvrté místo. více

20.6.2016 Také na Turecko povede české fanoušky v Hyundai Czech Fan Parku osvědčená dvojice Leoš Mareš – Petr Švancara

Šest a půl tisíce fanoušků v Hyundai Czech Fan Parku vytrvale hnalo české reprezentanty proti Chorvatsku za prvním bodem na fotbalovém mistrovství Evropy. více

17.6.2016 Zlatý bod s Chorvatskem!

Zisk zlatého bodu v remíze s Chorvatskem hodnotí čeští fotbalisté velice kladně. Z francouzského St. Etienně odjíždějí spokojeni s tím, že se jim povedlo dohnat dvougólový náskok soupeře a udržet postupové naděje do osmifinále. více

17.6.2016 Skvělý závěr s Chorvatskem oživil naději na postup!

Střídající útočníci Milan Škoda a Tomáš Necid dokázali v závěru zápasu smazat s Chorvatskem dvougólový náskok soupeře a po remíze 2:2 zůstává český celek ve hře o postup ze skupiny D. více

17.6.2016 Naši fanoušci nám k bodu ohromně pomohli řekl Vrba! Pavel Vrba

Trenér Pavel Vrba v poločase utkání s Chorvatskem řekl svým svěřencům, že hrají na schovávanou. Po přestávce ale podle něj předvedl tým maximum, v poslední čtvrthodině dotáhl dvoubrankovou ztrátu a po remíze 2:2 dál žijí jeho naděje na postup. V závěrečném utkání musejí reprezentanti porazit Turecko. více

17.6.2016 Zápas s Chorvatskem sledovalo v Hyundai Czech Fan Parku 6 400 fanoušků

Druhý zápas české reprezentace v základní skupině fotbalového mistrovství Evropy s Chorvatskem sledovalo v pátek 17. června v Hyundai Czech Fan Parku ve Žlutých lázních v pražském Podolí 6 400 skvělých fanoušků. Podpořili hráče už na začátku zpěvem národní hymny a poté je neustále povzbuzovali kromě hlasivek i nejrůznějšími tleskátky a fandítky. Cenný bod, který nakonec český tým v tomto duelu vybojoval, pro ně byl zaslouženou odměnou. více

16.6.2016 Fotbalovou bitvou s Chorvatskem provede fanoušky v Hyundai Czech Fan Parku moderátor Leoš Mareš!

České reprezentanty v boji o první body na fotbalovém mistrovství Evropy s Chorvatskem podpoří v pátek 17. června také fanoušci v Hyundai Czech Fan Parku ve Žlutých lázních v pražském Podolí. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více