Liga mistrů

23.8.2016 Viktorie Plzeň podala výborný výkon, ale na postup do Ligy mistrů to nestačilo

V úterý 23. srpna se v plzeňské Doosan Areně odehrálo utkání mezi Viktorií Plzeň a Ludogorcem Razgrad, které určilo, který z obou soupeřů bude pokračovat do základní skupiny Ligy mistrů. Bulharský tým přijel na západ Čech s dvougólovým náskokem z úvodního zápasu v Sofii.  více

17.8.2016 Viktorka Plzeň nevstoupila do bojů o účast v Lize mistrů dobře

Zápasem na hřišti bulharského národního fotbalového stadionu Vasila Levského v Sofii vstoupila Viktoria Plzeň do bojů o účast v základní skupině Ligy mistrů. Trenér Roman Pivarník zařadil do základní sestavy oba slovenské útočníky Ďuriše s Bakošem, oživit středovou řadu přišel mladík Jakub Hromada.  více

5.8.2016 Soupeře o postup do Ligy mistrů si nemůžeme vybírat, shodují se po losu plzeňští Viktoriáni

FC Viktoria Plzeň se v play off Ligy mistrů utká s bulharským Ludogorcem Razgrad. Rozhodl o tom los v sídle UEFA ve švýcarském Nyonu. Úvodní zápas se bude hrát v Sofii ve středu 17. srpna, odveta je na programu v úterý 23. srpna v Doosan Areně. více

3.8.2016 Sparta se neprobojovala do Ligy mistrů!

Sparta se do Ligy mistrů neprobojovala ani v sezoně 2016/2017. Rozhodla o tom porážka 0:2 na půdě Steauy, kde letenští dohrávali bez vyloučeného Jakuba Brabce. více

2.8.2016 Fotbalisté Plzně postoupili do Play Off Ligy mistrů!

FC Viktoria Plzeň zvládla odvetné utkání 3. předkola Ligy mistrů, když po domácím bezbrankovém výsledku remizovala v Baku s Karabachem FK 1:1. Viktoriáni v utkání od 28. minuty prohrávali a nutno uznat, že měli v zápase hodně štěstí. Čtyři minuty před koncem se ale po centru Kovaříka prosadil hlavou Michael Krmenčík a zajistil Plzni podzimní účast v evropských pohárech, hlavně play off Ligy mistrů. více

2.8.2016 Viktorie Plzeň postoupila do Play Off Ligy mistrů

Fotbalisté Plzně postoupili do Play Off Ligy mistrů. V odvetném zápase 3. předkola s Karabachem vybojovali v Baku remízu 1:1 a po domácí bezbrankové remíze postoupili díky gólu Krmenčíka vstřeleném na hřišti soupeře. Karabach Agdam - FC Viktoria Plzeň 1:1 (1:0) Branky: 28. Muarem - 85. Krmenčík. Rozhodčí: Göcek - Eyisoy, Yilmaz (vš. Tur.). ŽK: Medveděv, Garajev, Míchel - Ďuriš, Krmenčík.  více

2.8.2016 Trenér Sparty Zdeněk Ščasný, „Soustředit se na vlastní výkon“ Zdeněk Ščasný

Kouč Ščasný má k dispozici v odvetném zápase 3. předkola v Bukurešti proti Steaue Aleše Čermáka, který musel o víkendu střídat kvůli zdravotní problémům a Lukáše Váchu, jenž se vrací po zranění, které si způsobil během soustředění v Rakousku. Ščasný věří, že se týmu povede odehrát dobrý zápas a nedojde tentokrát ke zhoršení výkonu. více

1.8.2016 Roman Hubník: Bude to vyrovnaná bitva! Roman Hubník

FC Viktoria Plzeň má před sebou velice důležitou odvetu 3. předkola Ligy mistrů, v ázerbájdžánském Baku se v úterý 2. srpna utká od 20:30 s Karabachem FK. Úvodní utkání skončilo v Plzni bez branek a Roman Hubník očekává vyrovnanou bitvu i tentokrát. více

1.8.2016 Bude záležet na nás, co soupeři dovolíme, tuší Roman Pivarník Roman Pivarník

Trenér Roman Pivarník odcestoval se svým týmem do ázerbájdžánského Baku, kde se v úterý večer rozhodne, který z týmů bude pokračovat v předkolech Ligy mistrů a který se přesune do bojů o Evropskou ligu. více

26.7.2016 Sparta remizovala v prvním zápase 3. předkola Ligy mistrů

Velké zklamání zažili fotbalisté pražské Sparty po utkání 3. předkola Ligy mistrů v domácím prostředí proti Steaua Bukurešť, kterou nedokázali porazit a nakonec se museli smířit do odvety s jednobrankovou remízou. Domácí se ujali vedení brankou Šurala, za hosty vyrovnal Stanciu. Odvetné utkání se odehraje ve středu 3. srpna na stadionu soupeře.     více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více