Lakros

Stránkování

12 3 4 5 6 >

30.6.2014 V mezinárodním turnaji Prague Cup 2014 se Češi neztratili!

logo-_prague_2014.jpgVe dnech 27. až 29. června proběhl v areálu SK Aritma v Praze 6 - Vokovicích proběhl tradiční mezinárodní turnaj v ženském a mužském lakrosu. Ve slušně obsazeném klání se Češi neztratili, i když v mužském turnaji dokázala týmům z USA a Anglie úspěšně odolávat jen naše reprezentace. více

21.4.2013 Boxlakrosový Memoriál Aleše Hřebeského slaví 20 let a bude největší v historii!

Po čtyři dny se bude v areálu LCC Sokol Radotín (Vykoukových 622/2, Praha-Radotín) odehrávat zápasy této největší a nejprestižnější evropský boxlakrosové události, která má letos nejlepší obsazení ve své dosavadní historii. Vše vyvrcholí finálovým zápasem v sobotu 27. dubna od 20 hodin. více

9.10.2012 Z letošního ročníku NFLL zbývají dohrát tři utkání – o vítězi se rozhodne v nedělním superfinále!

Praha, 7. října 2012 – Na složeni finalove dvojice už nic nemůže změnit ani předposledni utkani zakladni časti, ktere proti sobě tři dny před finale svede oba finalove soky. Všechny tři tymy v čele tabulky maji v současne době stejny počet bodů, ale o konečnem pořadi nerozhoduje celkove skore, nybrž vzajemna utkani danych družstev, a v tomto parametrutřeti adept na finale, Jižni Město, ktere sice v současnosti diky celkovemu skore vede tabulku, taha v souboji s oběma konkurenty za kratši konec – s Radotinem obě utkani prohralo a s Malešicemi ma ze vzajemnych zapasů horši brankovou bilanci.Obhajci titulu z Malešic do utkani vstupuji jako mirni favorite. více

2.7.2012 Lakrosové Evropě dominují Angličané i Angličanky!

Angličanky měly za soupeře obhájkyně titulu, Walesanky. A finálové utkání mělo jednoznačný průběh. Angličanky přehrávaly své soupeřky a o půli vedly 9 : 0. Walesanky poprvé skórovaly ve 36. minutě, konečný stav zápasu byl 11 : 5. více

29.6.2012 Češi porazili jasně Wales a na závěr je čeká Slovensko...

První gól zápasu vstřelil už v první minutě Adam Grey, ale český tým to nerozhodilo a ve 4. minutě Dominik Pešek vyrovnal. V 10. minutě dostal Walesany do vedení Ryan Walker, Češi pak ale ovládli hřiště a drželi míč v útoku. Jiří Loskot, Jakub Nosek a Jamie Plunkett vypracovali během první čtvrtiny důležitý obrat ve skóre – 4 : 2. více

28.6.2012 Lakrosistky prohrály ve čtvrtfinále ME s Německem v prodloužení!

První gól zápase dala Michaela Srchová, za Němky ale odpověděla Anna Blanková. Michaela Srchová přidala druhý gól, po něm však následovala třígólová šňůra Nory Schroederové. Zásluhou Michaely Srchové a Marie Šrůtové byl ale v 19. minutě stav 4 : 4. Mareille Kriwalová pak opět otočila skóre, ale pak zaúřadovaly Anna Kopecká, Eva Chudlařská a Tereza Karnetová a stanovily stav o poločase na 7 : 5. více

27.6.2012 Češi prohráli s vicemistry Evropy až v druhém prodložení a budou hrát o 9. místo

Nizozemci skončili šestí v elitní skupině. Hrají houževnatě, systematicky a týmově a nedá se říci, že by v jejich kádru byla nějaká superhvězda. Čeští obránci věděli, že si mají dávat pozor na Grahama Bergsmu, který je hlavní tvůrce hry a je mimo jiné dlouholetým spoluhráčem českého brankáře Tommyho Kralovence z americké univerzity. více

26.6.2012 Češi podlehli Skotsku v prosloužení a zkomplikovali si cestu do čtvrtfinále!

Český tým vstoupil do zápasu nervózně a několikrát se velmi lacino připravil o míč v útoku. Ani Skotové ale nebyli příliš nebezpeční, na obou stranách se několikrát vyznamenali brankáři. První gól zápasu vstřelil soupeř, a to při dvojnásobné přesilovce. Výsledkem 1 : 0 také skončila první čtvrtina. více

25.6.2012 Lakrosistky potrápily Wales - lakrosisté získali povinné vítězství nad Itálií

Za vytrvalého chladného deště nastoupily české hráčky do zápasu nebojácně a ve druhé minutě skórovala po nahrávce Adély Blahovcové Michala Srchová. Walesanky o dvě minuty později srovnaly a v sedmé minutě se ujaly vedení, oba góly dala Ros Lloydová. Anna Kopecká pak ve dvanácté minutě skóre dotáhla. Lloydová dovršila hattrick o dvě minuty později a v šestnácté minutě Walesanky odskočily na razdíl dvou gólů – 4 : 2. Anna Kopecká a Lucy Fowlerová přidaly po góle na každé straně a ve 28. minutě Češky stáhly na 4 : 5. Ještě do přestávky ale Lloydová opět zvýšila. více

23.6.2012 ME v lakrosu: Češi nedali Španělům šanci!

To, kdo bude pánem na hřišti, bylo jasné od začátku. Češi vyhrávali face-offy a po patnácti minutách dovršil Jiří Loskot hattrick a zvyšoval na 4 : 0. Španělé za první čtvrtinu nevystřelili na branku. Česká obrana se dobře koncentrovala a jakékoliv pokusy soupeře nemilosrdně likvidovala už v zárodku. Od druhé čtvrtiny začali Češi hrát volněji, do útoku se zapojovali o defenzivní hráči a skóre utěšeně narůstalo. Španělé snížili z ojedinělého protiútoku až ve 32. minutě, a to na 9 : 1. Čeští brankáři Tommy Kralovenec a Jakub Mareš, který chytal závěrečnou čtvrtinu, moc práce neměli. Zápas nakonec skončil 18 : 2. více

22.6.2012 Začalo fieldlakrosové ME - Češi na úvod smetli Belgii

Slavnostní zahájení a zahajovací zápas se odehrály na stadionu, kde se v roce 1928 lakros prezentoval jako ukázkový sport na Olympijských hrách. V napínavém úvodním utkání porazilo Německo domácí Nizozemsko 9 : 8. více

18.6.2012 Prague Cup 2012 – poslední test lakrosových reprezentací před ME!

Odehrané zápasy byly poslední prověrkou českých seniorských reprezentací, pro které tento týden v Amsterodamu začíná Mistrovství Evropy. Aby reprezentačních záležitostí nebylo dost, česká mužská „devatenáctka" současně vykročila do poslední fáze připravy před červencovým juniorským MS 2012. více

29.4.2012 Vítězem boxlakrosového Memoriálu Aleše Hřebeského jsou Megamen Boston Megamen Boston

Finálový zápas začal lépe pro domácí – už po sedmnácti vteřinách skóroval Radek Skála. Megamen však brzy vyrovnali a rychle se ujali vedení 4 : 1. Radek Skála a Dominik Pešek pak stáhli na rozdíl jednoho gólu. Megamen pak ale dokázali skórovat, zatímco útoky radotínského týmu končily na výstroji brankáře Komera. Herně se radotínští svému soupeři naprosto vyrovnali, ale rozdíl v efektivitě zakončování a ve střelbě se ukázal jako klíčový. Megamen nakonec vyhráli 11 : 5 a poté, co vloni ve finále prohráli s kanadským týmem Love You to Death, opět získali pohár pro vítěze turnaje. Love You to Death se letošního turnaje neúčastnili, avšak několik jejich hráčů, např. brankář Scott Komer a útočníci Jamie Plunkett a Mike Drumm letos nastoupili v dresu Megamen. více

24.4.2012 Ve středu začíná v Radotíně Memoriál Aleše Hřebeského 2012...

1. Pět zámořských týmů více

21.6.2011 Lakrosisté Jižního Města vyhráli turnaj v Berlíně!

21.6.2011 Berlín - Hráči SK Lacrosse Jižní Město uspěli na mezinárodním fieldlakrosovém turnaji v Berlíně, mezi ženami obsadil tým LCC Radotín třetí místo. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více