1.4.2017 Výsledky 22. kola e.Pojisteni.cz liga

31.3.2017 Výsledek 22. kola e.Pojisteni.cz liga

30.3.2017 Program 22. kola e.Pojisteni.cz ligy

Trenér Josef Jandač pozval na další část reprezentačního kempu, která začne v úterý 28. 3. 2017 v Tipsport aréně, obránce Milana Douderu (HC Oceláři Třinec, 1. 1. 1993, repre 28/1) s Davidem Skleničkou (HC Škoda Plzeň, 8. 9. 1996, 0/0) a útočníky Dominika Kubalíka (HC Škoda Plzeň, 21. 8. 1995, 15/1) s Jakubem Lvem (HC Škoda Plzeň, 6. 12. 1990, 3/0). M. Doudera, D. Sklenička a J. Lev se k přípravě připojí v úterý, D. Kubalík příští týden. Aktualizovanou soupisku zasíláme v příloze, hráči s hvězdičkou se připojí později. více

23.3.2017 Doplnění nominace hokejové reprezentace Josef Jandač

Avizované hráče (Dominik Furch, Michal Řepík, Vladimír Sobotka, Petr Vrána) doplní další: Trenér Josef Jandač pozval útočníka Lukáše Kašpara (Dynamo Moskva), který se  k reprezentačnímu srazu připojí 28. 3. 2017. více

22.3.2017 Češi porazili v přípravě Litvu před San Marinem

Česká fotbalová reprezentace porazila v přípravném zápase před kvalifikací v San Marinu Litvu 3:0. Po bezbrankovém prvním poločase proměnil ve 48. minutě penaltu Tomáš Hořava, v 64. minutě oslavil první brankou debut v národním týmu Jakub Jankto a v 79. minutě uzavřel vítězné skóre Michael Krmenčík. více

19.3.2017 Nedělní výsledky 21. kola e.Pojisteni.cz liga

Neděle 19.3.2017: více

18.3.2017 Sobotní výsledky 21. kola e.Pojistení.cz liga

Sobota 18.3.2017: více

17.3.2017 Páteční výsledek e.Pojisteni.cz liga

AC Sparta Praha - Fastav Zlín 0:0 Rozhodčí: Příhoda - Moláček, Hájek. ŽK: Vácha, Mazuch, Michal Kadlec, Karavajev - Vukadinovič, Matějov, Dostál. ČK: 75. Matějov (Zl.,). Diváci: 7842. více

17.3.2017 Program čtvrtfinále Generali play off TELH

Sobota 18. března – 4. zápasy:
17:00 HC Kometa Brno – HC Sparta Praha (ČT sport)

21.4.2017 Výsledky 25. kola e.Pojisteni.cz liga

V páteční předehrávce 25. kola e.Pojisteni.cz liga prohrála Vysočina s Duklou, Slavia plně bodovala se Slováckem   více

21.4.2017 Českou hokejovou reprezentaci doplní Radko Gudas

Českou reprezentaci, která se připravuje na mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem, doplní Radko Gudas, obránce Philadelphie Flyers. Účast dnes potvrdil generálnímu manažerovi Martinu Ručinskému a k týmu se připojí v úterý v Českých Budějovicích. Ze zdravotních důvodů naopak mužstvo neposílí Michael Frolík, útočník Calgary Flames. více