Futsal

17.5.2017 SK Slavia hraje o titul i ve futsalu!

Už v pátek 19. května začíná finále play off Chance futsal ligy, v němž obhájci titulu FK Era -Pack Chrudim překvapivě bude soupeřem tým SK Slavia Praha. Futsalisté tak jdou ve stopách fotbalistů, kteří také bojují o titul. více

17.5.2017 Program finále FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha

Trenéři před finále play off CHANCE ligy více

2.2.2017 Vážení futsalisté! Otakar Mestek

Stojíme na prahu několika důležitých futsalových akcí nejen reprezentační úrovně.  více

21.12.2016 Vážení futsalisté! Otakar Mestek

Nyní čtete poslední číslo bulletinu Svazu futsalu ČR v tomto roce. Byl to hodně zajímavý rok plný emocí, vzrušení, radosti, ale i zklamání. Pojďme společně udělat za tímto futsalovým rokem důstojnou tečku. více

27.10.2016 Vážení futsalisté!

Náš sport má za sebou radostné období. Mistrovské Chrudimi se totiž podařilo vybojovat postup do elitní skupiny UEFA Futsal Cupu bez ztráty jediného bodu. více

26.10.2016 Obhájce poháru si hravě poradil s Hradcem Králové

Osmifinále Poháru FAČR ve futsalu 2016 skončilo ve středu večer, kdy se dohrávalo východočeské derby v Chrudimi. Domácí ERA-PACK hostil Mados MT Hradec Králové. více

26.10.2016 V pátek letí reprezentace do Švédska, uvidíme streamy?

Na sklonku tohoto týdne se futsalová reprezentace představí na severu Evropy a to dokonce na nejsevernějším místě, kde dosud hrála. Čekají ji utkání ve městech Umea a Skelleftea. více

26.10.2016 Pozvánka na 3. kolo II. ligy Východ

Druholigový kolotoč se nám opět roztáčí, tentokrát již ve čtvrtek. V článku opět najdete jeden zápas, který jsme si vzali pod drobnohled. K dispozici je i video! více

19.10.2016 5. kolo CHANCE ligy: Slavia se dostala na první místo ligy

CHANCE futsal liga pokračovala v pátek večer pěti zápasy 5. kola. Vedoucí Benago Zruč nad Sázavou poprvé v sezóně prohrálo, čehož využila Slavia a je v čele soutěže. Na dno klesla Plzeň. více

3.10.2016 Finální obsazení osmifinále poháru

Před časem jsme vám přinesli "slepý" rozpis osmifinálových utkání Poháru FAČR. Za poslední týdny se ale postupně vyjasnilo kdo z jednotlivých regionů postoupil a tak už víme konkrétní složení dvojic! více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více