Extraliga - hokej

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >

3.5.2017 Hokejistou sezony se stal chomutovský útočník Michal Vondrka Michal Vondrka

Krátce po skončení dalšího ročníku Tipsport extraligy došlo i na tradiční předávání týmových a individuálních cen. V rámci slavnostního večera byl v pražském hotelu Hilton Prague vyhlášen Hokejista sezony 2016/17. Nejprestižnější cenu, o níž rozhodují samotní hráči prostřednictvím České asociace hokejistů, z.s., si odnesl útočník Pirátů Chomutov Michal Vondrka. Zkušený hokejista, který na pomyslném trůnu vystřídal Romana Červenku, během základní části zaznamenal 46 bodů za 23 branek a stejný počet nahrávek. více

22.4.2017 Jásot v Jihlavě, Dukla po 12 letech do extraligy!

Už po třetí třetině, za stavu 2:2 v barážovém utkání Dukla Jihlava - Karlovy Vary v 11. kole o účast v příštím ročníku Tipsport extraligy,  propukla na Horáckém stadiónu obrovská eufórie. V té době, bez ohledu na prodloužení zápasu, si Dukla po dvanácti letech vybojovala návrat do české nejvyšší hokejové soutěže. více

21.4.2017 Kometa září v našem hokeji - mistr extraligy

Čtyřmi vítězstvími ve finále  Generali play off Tipsport extraligy nad obhájcem titulu, Bílými Tygry Liberec získali hokejisté Komety pro  brněnský hokej dvanáctý mistrovský titul. A tím vyrovnali rekord jihlavské Dukly.   více

21.4.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – KOMETA BRNO, HC DUKLA JIHLAVA, HC DYNAMO PARDUBICE

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval jednáním diváků na zimních stadiónech v Brně, Jihlavě a Pardubicích. více

17.4.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – M. TRONČINSKÝ (HC DYNAMO PARDUBICE), V. SKUHRAVÝ (HC ENERGIE KARLOVY VARY)

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Marka Trončinského na protihráče Vladimíra Sičáka, za který mu byl v utkání HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice (16. 4. 2017) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za Vražení na hrazení. více

17.4.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – P. JELÍNEK A M. ŠEVC (BÍLÍ TYGŘI LIBEREC), M. GULAŠI A M. ZAŤOVIČ (KOMETA BRNO)

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se na základě podnětu klubu Kometa Brno zabýval ve zkráceném řízení zákroky hráčů Petra Jelínka a Martina Ševce a na základě podnětu klubu Bílí Tygři Liberec zákroky hráčů Michala Gulašiho a Martina Zaťoviče v utkání Bílí Tygři Liberec – Kometa Brno, které se hrálo 16. 4. 2017. více

15.4.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – M. ŠEVC (BÍLÍ TYGŘI LIBEREC)

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se na základě podnětu klubu Kometa Brno zabýval ve zkráceném řízení zákrokem hráče Martina Ševce na protihráče Martina Erata, za který mu byl v utkání Bílí Tygři Liberec – Kometa Brno (14. 4. 2017) uložen menší trest za Hrubost. více

12.4.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH –KOMETA BRNO, HC DYNAMO PARDUBICE

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se na základě skutečností uvedených v zápise o utkání zabýval nepovoleným vstupem Martina Pešouta, podle přihlášky do soutěže asistenta trenéra klubu Kometa Brno, do kabiny rozhodčích, k němuž došlo po skončení třetí třetiny utkání Kometa Brno – Mountfield HK, které se hrálo 8. 4. 2017. více

10.4.2017 V polovině baráže vede Dukla Jihlava

Dosavadní průběh baráže o  účast v dalším ročníku hokejové Tipsport extraligy je velmi zajímavý. Ukazuje  se, že nejlepší týmy z l. ligy WSM se dobře připravily a dvěma posledním týmům z extraligy jsou těžkými soupeři. více

10.4.2017 O titul mistra bude soupeřem Liberce Brno

Nedělním utkáním Chomutova s Libercem  skončilo v Generali play off Tipsport extraligy semifinále. Obhájce titulu, Býlí Tygři Liberec znamenitým závěrem ve třetí třetině prodloužení série na sedmý zápas  odmítli a vyhráli přesvědčivě 4:0. Uzavřeli tak sérii čtyřmi vítězstvími a dvěma porážkami. více

5.4.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – HC DUKLA JIHLAVA, HC ENERGIE KARLOVY VARY

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu, k němuž došlo ve druhé a třetí třetině utkání HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice (31. 3. 2017). Vzhledem k tomu, že utkání musel být na dobu nezbytně nutnou k úklidu ledové plochy přerušeno, ale uvedené jednání nemělo jinak vliv na průběh utkání ani na zdraví jeho účastníků, potrestal pořádající klub HC Dukla Jihlava finanční pokutou ve výši 3 000 Kč. více

30.3.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – V. NĚMEC (KOMETA BRNO)

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Vojtěcha Němce na protihráče Andrise Dzerinse, za který mu byl v utkání Mountfield HK – Kometa Brno (29. 3. 2017) uložen větší na pět minut a osobní trest do konce utkání za Vražení na hrazení. více

25.3.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – D. LAKATOŠ (BÍLÍ TYGŘI LIBEREC)

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Dominika Lakatoše, za které mu byl v utkání HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec, které se hrálo 24. 3. 2017, uložen menší trest za Nafilmovaný pád nebo přehrávání. více

24.3.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – HC ŠKODA PLZEŇ

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se na základě skutečností uvedených v zápise o utkání zabýval vhazováním předmětů, především konfet a pokladních kotoučků, na ledovou plochu a střídačku ze sektoru domácích fanoušků při utkání HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec, které se hrálo 20. 3. 2017. více

23.3.2017 ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH – B. FLEMMING (PIRÁTI CHOMUTOV)

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se na základě podnětu klubu HC Oceláři Třinec zabýval zákrokem hráče Bretta Flemminga na protihráče Martina Adamského v utkání Piráti Chomutov – HC Oceláři Třinec, které se hrálo 22. 3. 2017. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více