Česká hokejová reprezentace

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >

16.5.2017 Po matném výkonu: Česko - Švýcarsko 1:3

Jak špatně naši hokejisté začali skupinu B světového šampionátu v Paříži tak ji také v pátek zakončili porážkou se Švýcarskem 1:3.  Hra byla nemastná, neslaná,  jedině ve druhé třetině když Červenka snažil na 1:2  a byla možnost vyrovnat, snesl výkon našich hráčů přísnější měřítko. Prohrou jsme skončili ve skupině třetí a ve čtvrtek nás v Paříži čeká  čtvrtfinále s Rusy.  více

14.5.2017 Na Francouze jsme našli recept - Francie - Česko 2:5

Francouzští hokejisté skončili na loňském šampionátu v Rusku až na 14. místě, ale nyní v domácím prostředí pařížské haly se překonávají a vyšlápli si na favority. Porazili Finy 5:1, Švýcary 4:3 po nájezdech a Kanadě podlehli 2:3 vlastním gólem. Na naše mužstvo si  však nepřišli. Vítězství 5:2 prakticky otevřelo cestu českému mužstvu do čtvrtfinále. více

12.5.2017 Tři góly za 12 minut a pak údržba: Česko - Slovinsko 5:1

Teprve ve svém pátém utkání na mistrovství světa sehráli naši hokejisté v pařížské hale zápas, v němž od prvních minut  byli pány situaci. Dvě využité přesilovky v úvodu pátečního střetnutí se Slovinci a pak třetí gól ve 12. minutě umožnil, aby si český tým dirigoval průběh zápasu. Od druhé třetiny už to nebylo moc pohledná podívaná, ale bez problému dovedli naši  zápas k vítězství 5:1. více

8.5.2017 Po šokující první třetině, nakonec óda na radost, Česko - Finsko 4:3 po samostatných nájezdech!

Na pondělní sváteční večer odehráli naši hokejisté v pařížské hale zápas plný zvratů, který od šokujícího začátku s potupným skóre 0:3 gradoval do radostné třetí třetiny s třemi brankami do finské  sítě a vrcholící úspěšným nájezdem neomylného exekutora Hanzla, potvrzující vítězství českého týmu 4:3. více

6.5.2017 Tři góly vstřelili obránci! Česko - Bělorusko 6:1

Patnáct hodin po nevydařeném utkání s Kanadou nastupovali češtéí hokejisté v neděli odpoledne v pařížské hale proti Bělorusku. To ve svém premiérovém utkání na mistrovství světa potrápilo Finsko a prohrálo jen 2:3, když rozhodující třetí gól dostalo při přesilovce soupeře. Proto o to víc těší, že náš tým si s nevyzpytatelným protivníkem poradil až nečekaně dobře a přesvědčivě vyhrál 6:1. více

5.5.2017 Kanadská lekce z produktivity - Česko - Kanada 1:4

Téměř sedm let čekají naši hokejisté na vítězství s Kanadou. A po pátečním utkání v úvodu světového šampionátu v pařížské hale musejí čekat dál. Prohra 1:4 vůbec neodpovídá průběhu hry, ale byla výsledkem nesrovnatelně lepší produktivity soupeře. V té nám dali kanadští profesionálové lekci. více

30.4.2017 Český tým vítězem turnaje - Pouze sto čtyřicet sekund dělilo od vítězství s Ruskem!

Generálka na hokejové mistrovství světa 2017 dopadla pro naše reprezentační mužstvo téměř na výbornou. Nebýt prohry v posledním utkání turnaje Carlson Hockey Games s Ruskem po nájezdech 3:4, byla by  jeho bilance stoprocentní. více

27.4.2017 Po šokujícím úvodu nastal zvrat, Česko zdolalo Finsko 3:2

V této sezóně se našemu reprezentačnímu týmu proti Finům daří. Ve čtvrtečním úvodním zápase Carlson Hockey Games naši hokejisté už potřetí zdolali soupeře ze země tisíců jezer. Tentokrát 3:2, ačkoliv  prohrávalo už 0:2. více

23.4.2017 V dvojzápase na německé půdě dokázali Češi jednou zvítězit

Jedna prohra, jedná výhra - takovou bilanci si z Německa odvezla česká hokejová reprezentace, která proti domácímu výběru odehrála dva zápasy v rámci Euro Hockey Challenge. Svěřencům trenéra Josefa Jandače nevyšel sobotní zápas v Norimberku, který prohráli 4:7, odveta v Mannheimu byla pro Čechy o něco úspěšnější, když zvítězili po samostatných nájezdech. více

12.4.2017 Start přípravy zvládli Češi na jedničku, mat Norům dali ve druhé třetině

Chvilku hledali Češi tempo, mnozí nastoupili do přípravného utkání v Chomutově před mistrovstvím světa po hodně dlouhé pauze. Ale pak se čeští hokejisté postupně rozjeli a houževnaté Nory položili na lopatky. Úvodní přípravný duel před mistrovstvím světa rozhodli domácí v druhé třetině, během necelých deseti minut nasázeli čtyři góly a vykročili za vítězstvím. více

10.4.2017 Trenér Václav Varaďa zveřejnil širší nominaci na MS U18

Trenér Václav Varaďa zveřejnil nominaci na mistrovství světa hráčů do osmnácti let, které se hraje 13. – 23. dubna 2017 v Popradě a Spišské Nové Vsi. V širší nominaci figurují 3 brankáři, 8 obránců a 15 útočníků. více

13.3.2017 Nominace české reprezentace na první sraz před MS Josef Jandač

Trenér Josef Jandač zveřejnil nominaci na první sraz reprezentace před květnovým mistrovstvím světa ve Francii a Německu. více

24.2.2017 DVOJUTKÁNÍ S NORSKEM SEHRAJE REPREZENTACE V CHOMUTOVĚ

Dvojutkání Euro Hockey Challenge s Norskem sehraje česká reprezentace ve středu 12. a ve čtvrtek 13. dubna 2017 shodně od 17:00 v chomutovské SD Aréně. Prodej vstupenek bude zahájen v první polovině března. více

12.2.2017 Na dvě prohry náplast - vítězství nad Finy 7:1

Na Švédských hokejových hrách v Göteborgu se českým hráčům mimořádně vydařil zápas s Finy. Vítězství  7:1 připomnělo bohatýrské časy z minulého století, kdy naše reprezentační mužstvo hráče ze země tisíců jezer  vysokým poměrem  poráželo velmi často. více

8.2.2017 Nominace na Švédské hokejové hry

Nominaci české reprezentace na Švédské hokejové hry doplnil Michal Řepík, útočník HC Sparta Praha, který sehrál v národním mužstvu zatím 17 utkání a vstřelil v nich 3 branky. Spolu s asistentem trenéra Jiřím Kalousem se k týmu připojí přímo v Goteborgu a nastoupit by měl až ve víkendových utkáních. Aktualizovanou nominaci najdete v příloze. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více