Česká fotbalová reprezentace

8.5.2017 ME WU17: Rozlučka českým fotbalistkám vyšla jen v prvním poločase

České fotbalistky do 17 let držely krok s favorizovaným Německem jen v prvním poločase, který dokonce vyhrály 1:0. Po přestávce už jistý semifinalista šampionátu otočil skóre na konečných 5:1. Spolu s Německem postupují také Španělky po remíze 1:1 s Francií. více

5.5.2017 ME WU17: Španělky dominovaly, Češky jsou už bez postupových nadějí!

Ani ve druhém utkání evropského šampionátu do 17 let české fotbalistky nebodovaly. V Domažlicích podlehly favorizovaným Španělkám 1:5 a ztratily naději na postup do semifinále. více

22.3.2017 Česká fotbalová reprezentace porazila v přípravě před kvalifikací Litvu 3:0

Český národní tým vstoupil do jarní části letošního roku vítězně, když porazil v přípravném zápase před důležitou nedělní kvalifikací v San Marinu v Ústí nad Labem Litvu 3:0, zejména po velmi dobrém výkonu ve druhém poločase. více

19.3.2017 Reprezentaci doplní Ondřej Čelůstka a Josef Hušbauer

Poslední dvě jména pro doplnění třiadvacetičlenné nominace české reprezentace na blížící se zápasy proti Litvě a San Marinu oznámil Karel Jarolím. více

17.3.2017 Změny v reprezentaci: Kadeřábek chybí, nominováni Hořava s Hlouškem

Česká fotbalová reprezentace hlásí první změny v nominaci na blížící se zápasy proti Litvě a San Marinu. Trenér Karel Jarolím musí oželet start stabilního člena základní sestavy Pavla Kadeřábka, jehož nepustí do hry zraněné lýtko. více

6.2.2017 Evropský šampionát fotbalistek do 17 let v Česku! Andrea Stašková Karel Rada Dagmar Damková Kateřina Valachová Pavlína Nováková Ščasná

Začátkem května odstartuje na fotbalových stadionech v Plzni, Příbrami, Domažlicích a Přešticích první ženská fotbalová akce v České republice – mistrovství Evropy hráček do 17 let, které se uskuteční od 2. do 14. května. více

1.12.2016 Los ME 2017 "21": Německo, Dánsko a Itálie

Reprezentace do 21 let zná soupeře na mistrovství Evropy 2017. Los v Krakově ji poslal do těžké skupiny C spolu s Německem, Dánskem a Itálií. více

22.11.2016 Trenér Karel Jarolím zhodnotil reprezentační podzim Karel Jarolím

Kouč českého národního týmu Karel Jarolím má za sebou od nástupu k české reprezentaci dva přípravné a čtyři kvalifikační zápasy MS 2018. více

16.11.2016 Češi remizovali v přípravě s Dánskem!

Česká fotbalová reprezentace zakončila letošní rok v Mladé Boleslavi remízou 1:1 s Dánskem. Vedení se ujali po osmi minutách Češi, když se trefil ve své reprezentační premiéře nádhernou střelou záložník Antonín Barák, Dánové do přestávky vyrovnali, po změně stran se oba celky sice snažily o vítězství, ale česká reprezentace s Dánskem nevyhrála pošesté za sebou, z toho se pětkrát z nerozhodným výsledkem.
více

15.11.2016 Reprezentaci na Dánsko doplní Souček s Marešem

Českou fotbalovou reprezentaci doplní před dnešním přípravným zápasem s Dánskem záložníci Tomáš Souček z pražské Slavie s Petrem Marešem, jenž hájí barvy Mladé Boleslavi. Trenér Karel Jarolím se tak rozhodl kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům dalších středopolařů Ladislava Krejčího, Davida Pavelky a Lukáše Droppy, jejichž start je v duelu proti Dánsku ohrožen. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více