Česká tisková sportovní agentura

28.4.2017 Výsledky 26. kola e.Pojisteni.cz liga

Pátek 28.4.2017: více

28.4.2017 Vysočina v důležitém duelu vybojovala tři body nad Zbrojovkou!

Fotbalisté FC Vysočina vydřeli nesmírně důležité vítězství proti Brnu a významně oživili své záchranářské naděje. Potvrdili, že se jim proti Zbrojovce na jihlavském stadiónu daří a nad týmem z moravské metropole zvítězili už po šesté v řadě! Zasloužený tříbodový zisk se zrodil po bojovném výkonu a přesných trefách z druhé půle, o které se postarali Lukáš Zoubele, Jakub Fulnek a Davis Ikaunieks. více

28.4.2017 CEFC oficiálně majitelem Eden Arény

Většinový majitel SK Slavia Praha fotbal a.s., společnost CEFC, se v pátek stala oficálně majietelem Eden Arény. Více informací o koupi stadionu naleznete na našem webu zde: http://slavia.cz/clanek.asp?id=Skupina-CEFC-se-stala-majitelem-Eden-Areny-14627 více

28.4.2017 Boleslav potřebuje ve Zlíně získat body!

Z třinácti dosavadních vzájemných prvoligových duelů Boleslav vyhrála osmkrát, Zlín vyhrál třikrát a nerozhodně se hrálo dvakrát. Při souhrnném skóre 21:10 v boleslavský prospěch činí střelecký průměr 2,38 gólu na utkání. více

28.4.2017 Program 26. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 28. 4. 2017 více

27.4.2017 Valné hromadě ČUS předcházely celostátní porady

V sídle České unie sportu v Praze na Strahově se ve dnech 25. a 26. dubna uskutečnily celostátní porady vedení organizace nejprve se zástupci tělovýchovných jednot a sportovních klubů a poté i s předsedy národních sportovních svazů. více

27.4.2017 Po šokujícím úvodu nastal zvrat, Česko zdolalo Finsko 3:2

V této sezóně se našemu reprezentačnímu týmu proti Finům daří. Ve čtvrtečním úvodním zápase Carlson Hockey Games naši hokejisté už potřetí zdolali soupeře ze země tisíců jezer. Tentokrát 3:2, ačkoliv  prohrávalo už 0:2. více

27.4.2017 ePojisteni.cz liga i Fortuna národní liga přivítají „fotbalové“ rodiny. Je tu Víkend otců

Dramatická koncovka profesionálních soutěží si zaslouží kvalitní diváckou kulisu. I proto se kluby chtějí postarat o rodiny s dětmi, které v rámci 26. kola ePojisteni.cz ligy a 25. kola Fortuna národní ligy dorazí na stadiony. Pod hlavičkou Víkendu otců si jednotlivé celky přichystaly pro své diváky řadu aktivit. více

27.4.2017 Vyvrcholení MOL Cup: finálovou bitvu hostí Olomouc!

Dějištěm finálového zápasu letošního ročníku fotbalového MOL Cupu bude Olomouc. AndrůvD stadion tak 17. května od 17:30 uvidí „moravskou-slezskou“ bitvu mezi Zlínem a Opavou. Přestože původně měl duel hostit některý z pražských stadionů, vedení Fotbalové asociace České republiky po zkompletování finálové dvojice původní záměr přehodnotilo a volba padla právě na olomoucký stadion. více

27.4.2017 Profesionální kluby uctí památku Františka Rajtorala

Na konci minulého týdne zemřel bývalý hráč české nejvyšší soutěže František Rajtoral. Během svého působení v Příbrami, Ostravě a Plzni odehrál úctyhodných 285 ligových utkání, vstřelil v nich 32 branek a získal čtyři mistrovské tituly. Ligová fotbalová asociace prostřednictvím výkonného ředitele Tomáše Bárty požádala profesionální kluby z ePojisteni.cz ligy a Fortuna národní ligy, aby v nadcházejícím kole obou soutěží uctily jeho památku. více

27.4.2017 Rozhodnutí představenstva FK Mladá Boleslav

Po včerejším prohraném semifinále poháru s Opavou se dnes sešlo mimořádně představenstvo FK Mladá Boleslav a.s.. Vyjádřilo velké znepokojení nad herním projevem A týmu, především v domácích jarních ligových zápasech, které vyvrcholilo ostudným výkonem s druholigovou Opavou.  Představenstvo rozhodlo o tom, že pokud nedojde ke splnění sportovních cílů, které byly stanoveny před zahájením této sezóny, budou následovat finanční sankce směřující k hráčům, i členům realizačního týmu. více

27.4.2017 Češi se chystají jako první na světě absolvovat na koloběžce slavný závod GIRO D´ITALIA v jeho jubilejním stém ročníku!

Navoněné karavany, nespočetné týmy techniků, maximální servis a nejlepší možný komfort mimo sedlo kola. To je běžná náplň závodníka jubilejního 100. ročníku Giro d´Italia. V případě českého týmu KICK ITALY 2017 je to běžný silniční provoz, noc ve stanu, málo spánku a totální vyčerpání. více

27.4.2017 „Pojď a užij si hru“

Znělka pro ME WU17: zpěvačka z USA, saxofon a mix z Anglie + plzeňští DJ’s více

26.4.2017 Boleslavští překvapivě nezvládli poslední krok do pohárového finále

Boleslavští v roli obhájce pohárové trofeje prohráli semifinálový souboj s druholigovou Opavou, která vyhrála poločas dvěma góly z ojedinělých útoků a po změně stran senzační vedení nezměrnou bojovností uhájila. Boleslavská neúčast ve finále českého poháru, který měl tým trenéra Svědíka na dosah, je velkým zklamáním. více

26.4.2017 Sprinterem kola se stal opět Daníček, maratóncem Milan Černý z Hradce Milan Černý

A zase ten Daníček! Pětadvacetiletý záložník Slovácka opět zazářil ve fitness statistikách, když se na jaře už podruhé stal nejlepším sprinterem kola. Mezi maratónci zase zazářil hradecký Milan Černý, jenž naběhal nejvíc metrů ze všech. Z týmů byli v tomto směru nejlepší Bohemians. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více