Česká tisková sportovní agentura

5.5.2017 Příbram prohrála na Dukle 1:3

Fotbalisté Dukly Praha porazili v páteční předehrávce 27. kola první ligy na pražské Julisce Příbram, která zůstala poslední v ligové tabulce. Za domácí tým vstřelil dva góly Jan Holenda, jednou se trefil Frederik Bilovský, vyrovnání zařídil v prvním poločase Jan Suchan. Pražané v nejvyšší fotbalové soutěži porazili příbramské po šesti zápasech, poprvé od roku 2013, v neúplné tabulce se posunuli na osmé místo. více

5.5.2017 V sobotu vyzve Jablonec dalšího aspiranta na titul!

Druhému aspirantovi na mistrovský titul se v sobotu v 27. kole první ligy od 14:00 hodin postaví jablonečtí fotbalisté. Na Střelnici přijíždí úřadující mistr z Plzně. více

5.5.2017 Kadlec: V Mladé Boleslavi se musíme soustředit na náš výkon!

Fotbalovou Vysočinu čeká další velmi těžký zápas na půdě soupeře. V neděli 7. května nastoupí od 19:00 hodin v přímém přenosu ČT Sport proti Mladé Boleslavi. Jihlavský tým bude chtít navázat na výkon proti Brnu a bude toužit po důležitém bodovém zisku proti 4. celku tabulky a tradičnímu aspirantovi na účast v evropských pohárech. více

5.5.2017 Strýcová a Kristýna Plíšková v semifinále Bára Strýcová

Dvě české tenistky se ve čtvrtek probojovaly do semifinále turnaje J-T Banka Prague Open. A dvojice Hradecká- Siniaková si zahraje finále čtyřhry proti česko-německému páru Peschkeová- Grönfeldová. více

5.5.2017 ME WU17: Španělky dominovaly, Češky jsou už bez postupových nadějí!

Ani ve druhém utkání evropského šampionátu do 17 let české fotbalistky nebodovaly. V Domažlicích podlehly favorizovaným Španělkám 1:5 a ztratily naději na postup do semifinále. více

5.5.2017 Program 27. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 5. 5. 2017 více

5.5.2017 Stanovisko České unie sportu

V souvislosti s probíhajícím policejním vyšetřováním financování sportovního prostředí podali představitelé České unie sportu, po kterých to bylo požadováno, vysvětlení, poskytli součinnost a spolupracovali při shromažďování potřebných materiálů podle požadavků orgánů činných v trestním řízení. více

5.5.2017 Prohlašení LFA

„Ligová fotbalová asociace si uvědomuje vážnost situace, která během několika posledních dnů nastala, byť čerpáme informace pouze z médií. Ovšem je jednoznačné, že už nyní mají aktuální události negativní vliv na český fotbal včetně ligového. S ohledem na blížící se volební valnou hromadu bude svoláno setkání majitelů klubů, aby zde byl prodiskutován další postup profesionálních klubů.“ více

4.5.2017 Fitness data: Jihlava uběhala Brno, blýskla se i Příbram!

Hra o záchranu s sebou nepřináší jen nutnost zlepšit se po fotbalové stránce, ale také odevzdat na hřišti více bojovnosti a odhodlání. To se přesně povedlo fotbalistům Jihlavy v souboji s Brnem, neboť většinu měřitelných statistik ovládli právě hráči z Vysočiny. Domácí navíc jihomoravské derby ovládli jasně 3:0. více

4.5.2017 Ocenění putují na sever Čech. Hráčem dubna je Fillo, trenérem Trpišovský Jindřich Trpišovský

Ankety o hráče a trenéra měsíce ePojisteni.cz ligy, ve kterých hlasují vybraná média, tentokrát opanovali Severočeši. Nejlepším mužem na trávníku byl v dubnu teplický Martin Fillo, jenž odehrál plný počet minut a připsal si tři zásahy i jednu asistenci. Zpoza lajny nejúspěšněji dirigoval liberecký Jindřich Trpišovský, který vytáhl svůj tým od zóny sestupu do vyšších pater tabulky třemi výhrami. více

4.5.2017 Už bez loňských finalistek, tři Češky ve čtvrtfinále!

Turnaj J-T Banka Prague Open  dospěl ve středu do čtvrtfinále dvouher a do semifinále čtyřher. Mezi nejlepšími šestnácti hráčkami nejsou loňské finalistky Stosurová a Šafářová, která nenastoupila k zápasu s Karolínou Plíškovou více

4.5.2017 Komuniké Disciplinární komise LFA 4. 5. 2017

Disciplinární komise projednala tyto případy: více

4.5.2017 Prohlášení České unie sportu

V souvislosti s vyšetřováním, které Policie ČR zahájila v sídle FAČR dne 3. června, zapečetily policejní orgány toho dne večer také tři kanceláře v sídle České unie sportu. V současné době nevíme, co je smyslem a cílem této akce, a čekáme na vysvětlení a další informace orgánů činných v trestním řízení. Česká unie sportu je přesvědčena, že její hospodaření je bezproblémové a mnohokrát deklarovala, že i v případě čerpání státních dotací vždy zastávala maximální transparentnost. více

4.5.2017 Program české reprezentace na Mistrovství světa v Německu a Francii 2017

5. května 2017 od 20:15 Česko – Kanada (Paříž)
6. května 2017 od 16:15 Bělorusko – Česko (Paříž)
8. května 2017 od 20:15 Finsko – Česko (Paříž)
11. května 2017 od 16:15 Česko – Norsko (Paříž)
12. května 2017 od 16:15 Česko – Slovinsko (Paříž)
14. května 2017 od 16:15 Francie – Česko (Paříž)
16. května 2017 od 16:15 Česko – Švýcarsko (Paříž)
více

3.5.2017 FK Jablonec věnuje vrchol jara hasičům!

Už třetí rok po sobě bude vybrané domácí utkání patřit hasičům z celého jabloneckého regionu. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více