Česká tisková sportovní agentura

9.5.2017 Prohlášení České unie sportu k rezignaci ministryně Valachové!

Česká unie sportu zaznamenala informaci, že ministryně školství Kateřina Valachová podá k 31. květnu svou rezignaci. Vedení největšího sportovního spolku v České republice jí vyslovuje poděkování za práci, kterou ve svém úřadě pro sport vykonala. více

9.5.2017 Most zlomil jarní sérii proher, Hanáci doplatili na frustraci po první brance

Most – Loňský vicemistr přerušil sérii čtyř proher v řadě. Ve dvanáctém kole DRFG Superligy malého fotbalu zvítězil Most na domácím trávníku hladce 9:3 nad Olomoucí. Dvě kola před koncem soutěže patří Severočechům stále šestá pozice tři body za čtvrtými Hanáky.    více

9.5.2017 Praze se rozplývá vidina obhajoby, podruhé v sezoně ji vyučila Jihlava

Praha – Plán zněl jasně. Porazit Jihlavu a pak další dva soupeře, aby vedoucí Brno zůstávalo pod tlakem. Jenže pražští obhájci titulu v DRFG Superlize malého fotbalu nezvládli už první krok. Ve dvanáctém kole celostátní soutěže podlehli na domácím hřišti Jihlavě 4:6.  více

8.5.2017 Po šokující první třetině, nakonec óda na radost, Česko - Finsko 4:3 po samostatných nájezdech!

Na pondělní sváteční večer odehráli naši hokejisté v pařížské hale zápas plný zvratů, který od šokujícího začátku s potupným skóre 0:3 gradoval do radostné třetí třetiny s třemi brankami do finské  sítě a vrcholící úspěšným nájezdem neomylného exekutora Hanzla, potvrzující vítězství českého týmu 4:3. více

8.5.2017 ME WU17: Rozlučka českým fotbalistkám vyšla jen v prvním poločase

České fotbalistky do 17 let držely krok s favorizovaným Německem jen v prvním poločase, který dokonce vyhrály 1:0. Po přestávce už jistý semifinalista šampionátu otočil skóre na konečných 5:1. Spolu s Německem postupují také Španělky po remíze 1:1 s Francií. více

8.5.2017 Praha plánuje tlačit na lídra a hodlá odčinit jihlavské fiasko

Praha – Na podzimní vzájemný duel nemá pražský trenér vůbec příjemné vzpomínky. Jeho svěřenci prohráli na Vysočině v DRFG Superlize malého fotbalu 4:8. O nápravu se pokusí ve sváteční pondělí v pražských Vysočanech, kde zápas dvanáctého kola s Jihlavou začíná v 18.00 hodin. více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více

7.5.2017 Sparta vybojovala proti Liberci vítězství! David Lafata

Sparta přivítala v 27. kole první ligy na pražské Letné tři kola před koncem fotbalové sezóny 2016 – 2017 mužstvo Slovanu Liberec, které bylo v průběhu zápasu velice aktivní po třech vítězných zápasech v minulých kolech, zejména po vysoké výhře nad pražskou Bohemkou. Naopak Sparta opět nastoupila bez klíčových hráčů z důvodu zranění Marečka, Juliše, Mazucha a Václava Kadlece, přesto podala dobrý výkon, který potvrdil autor vítězného gólu kapitán David Lafata.     více

7.5.2017 Barthelová vítězí v Praze, po Strýcové porazila i Kristynu Plíškovou! Mona Barthelová

Němka Mona Barthelová, 83. hráčka v žebříčku WTA, dominovala v turnaji J-T Banka Prague Open. Ačkoliv musela hrát kvalifikaci, procházela soutěží až  po čtvrtfinále velice hladce, teprve v semifinále proti Strýcově a ve finále s Karolínou Plíškovou musela o vítězství bojovat ve třech setech. více

6.5.2017 Slavia porazila Bohemians a vede o dva body tabulku před Plzní

Fotbalisté pražské Slavie ve vršovickém derby zvítězili v Ďolíčku nad rivalem Bohemians 1905 3:1, tím využili ztráty dvou bodů Plzně v 27. kole první ligy v Jablonci a opět mají blíže k mistrovskému titulu. více

6.5.2017 Tři góly vstřelili obránci! Česko - Bělorusko 6:1

Patnáct hodin po nevydařeném utkání s Kanadou nastupovali češtéí hokejisté v neděli odpoledne v pařížské hale proti Bělorusku. To ve svém premiérovém utkání na mistrovství světa potrápilo Finsko a prohrálo jen 2:3, když rozhodující třetí gól dostalo při přesilovce soupeře. Proto o to víc těší, že náš tým si s nevyzpytatelným protivníkem poradil až nečekaně dobře a přesvědčivě vyhrál 6:1. více

6.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Sobota 6.5.2017: více

6.5.2017 Představenstvo Slavie k aktuální situaci ve fotbale

PRAHA – V pátek odpoledne se sešlo představenstvo SK Slavia Praha fotbal a.s. Na klubovém webu zveřejňujeme závěry, které ze zasedání představenstva vyplynuly vzhledem k současné situaci ohledně FAČR a předsedy Miroslava Pelty: více

6.5.2017 DAVID KREJČÍ SE MS NEZÚČASTNÍ

Útočník David Krejčí (Boston Bruins) se mistrovství světa definitivně nezúčastní. Jak oznámil generálnímu manažerovi reprezentace Martinu Ručinskému, v účasti mu zabránily zdravotní problémy a stanovisko lékařů. více

5.5.2017 Kanadská lekce z produktivity - Česko - Kanada 1:4

Téměř sedm let čekají naši hokejisté na vítězství s Kanadou. A po pátečním utkání v úvodu světového šampionátu v pařížské hale musejí čekat dál. Prohra 1:4 vůbec neodpovídá průběhu hry, ale byla výsledkem nesrovnatelně lepší produktivity soupeře. V té nám dali kanadští profesionálové lekci. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více