Česká tisková sportovní agentura

13.5.2017 Jihlava zvýšila šance na záchranu v lize, vyhrála ve Zlíně 3:0

Fotbalisté Vysočiny Jihlava vyhráli 3:0 ve Zlíně a dvě kola před koncem je od místa sestupu dělí dva body. Svěřenci trenéra Josefa Jinocha dosáhli na první výhru na hřišti soupeře, na kterou čekali sedmnáct zápasů. Vysočina se ujala vedení vlastním gólem domácí Hubáček, dvěma góly a vítězství zařídil ve druhém poločase hostující Ikaunieks. Bilance Zlína v lize je zarážející, z posledních čtrnácti kol porazil pražskou Bohemku, ale připsal si šest z posledních sedmi zápasů. více

13.5.2017 Podještědské derby U Nisy skončilo remízou!

Trenér Zdeněk Klucký vsadil na sestavu, která odehrála parádní druhý poločas proti Plzni. A zápas jsme začali hodně aktivně. Hned v 8. minutě jsme byli velmi blízko gólu. Po autovém vhazování Jankoviće se po chvíli míč dostal ke Kubistovi, který z velkého vápna hlavičkou našel Doležala. Ten pohotovou střelou z malého vápna trefil břevno! více

12.5.2017 Sparta remizovala v Karviné a přišla o čtvrtou výhru v řadě!

V páteční předehře první ligy remizovala pražská Sparta v Karviné 1:1 a definitivně si zajistila účast v Evropské lize. Letenští se ujali vedení ve druhém poločase gólem Michala Kadlece, jenže o čtvrtou výhru v řadě, Pražany připravil prvním ligovým gólem osm minut před koncem zápasu střídající Libor Holík. Naopak Karviná před vyprodaným domácím stadionem, za bouřlivé podpory potřetí za sebou neprohrála. více

12.5.2017 Tři góly za 12 minut a pak údržba: Česko - Slovinsko 5:1

Teprve ve svém pátém utkání na mistrovství světa sehráli naši hokejisté v pařížské hale zápas, v němž od prvních minut  byli pány situaci. Dvě využité přesilovky v úvodu pátečního střetnutí se Slovinci a pak třetí gól ve 12. minutě umožnil, aby si český tým dirigoval průběh zápasu. Od druhé třetiny už to nebylo moc pohledná podívaná, ale bez problému dovedli naši  zápas k vítězství 5:1. více

12.5.2017 Carboniacup směrem na Sárvár, tedy do Maďarska na Pannoniaring

Druhý letošní závodní víkend absolvují jezdci Carboniacupu premiérově na maďarském autodromu Pannoniaring, který se nachází ve městě Sárvár, tedy 4740m dlouhý a pěkný autodrom, který využívá hodně evropských týmů k testování. Z Vídně, nebo Grazu sem dojedete přibližně za 1,5h a přivítá Vás zázemí s 35 boxy, časomírou na úrovni F1, restaurací, či pension s 25 dvojlůžkovými pokoji. více

12.5.2017 Česká dvacítka pro Euro: nejvíc hráčů dodala Praha s Brnem

Brno – Už jenom poslední verdikt tvůrců národního týmu dělí hráče od finální nominace na mistrovství Evropy v malém fotbalu, které od 9. do 17. června hostí Brno. Vedení české reprezentace odtajnilo dvacítku, kterou dva týdny před turnajem zúží o pět jmen. více

12.5.2017 Program 28. kola ePojisteni.cz ligy

Pátek 12. 5. 2017: více

11.5.2017 Hokejové trápení: Česko - Norsko 1:0 v prodloužení

V historii českého a československého hokeje skončilo výsledkem 0:0 sedm zápasů, v poválečném období pouze dva, na ZOH 1948 s Kanadou a na MS 1982 ve Finsku s týmem SSSR. A ve čtvrtek jsme se tohoto výsledku, většinou obvyklého ve fotbalových zápasech, dočkali  na pařížském mistrovství světa proti Norům. A protože se léta již zápasy ve vrcholných soutěžích prodlužují, mohli si  naši hokejisté připsat vítězství 1:0. více

11.5.2017 Vysočina jede do Zlína s cílem vybojovat vítězství!

Před fotbalisty FC Vysočina je enormně důležitý zápas. Jestli mají někdy konečně protrhnout více než rok trvající čekání na venkovní výhru, tak právě teď by případný tříbodový zisk ze Zlíně nesmírně napomohl jihlavskému úsilí udržet se v nejvyšší soutěži. Bitva na zlínské Letné vypukne v sobotu 13. května v 17:00 hodin. více

11.5.2017 EP v Poděbradech láká na velká jména

Jen necelé dva týdny zbývají do startu Evropského poháru v chůzi, který budou hostit Poděbrady. Ve středočeském lázeňském městě se představí řada elitních evropských chodců v čele s olympijským vítězem Matějem Tóthem ze Slovenska. V ženském závodě naopak bude chybět Anežka Drahotová. více

11.5.2017 Komuniké Disciplinární komise 11. 5. 2017

Disciplinární komise projednala tyto případy: více

11.5.2017 Utkání mezi mladými sparťany a klokany zahájí slavnostním výkopem legenda Martin Frýdek

Přátelství a fair play jsou důležitější než samotná výhra. A právě tyto hodnoty mladým fotbalistům připomene zápas mezi týmy AC Sparta Praha a Bohemians 1905, jenž je součástí oslav Mezinárodního dne fotbalu a přátelství. V neděli 14. května od 10 hodin na pražském Strahově, kdy proběhne symbolický výkop utkání, si mladí hráči vymění náramky symbolizující přátelství. více

10.5.2017 Příbram se dočkala po osmi měsících, zvítězila v Pardubicích

Pardubice – Trvalo to osm měsíců, než se Příbram opět dočkala vítězné oslavy v DRFG Superlize malého fotbalu. Neúspěšné období zlomila ve sváteční pondělí na trávníku Pardubic, kde zvítězila 5:4. „Hodně to z nás všech spadlo, máme velkou radost,“ oddechl si příbramský útočník David Sandr. více

10.5.2017 Prohlášení ligové fotbalové asociace

Na dnešním setkání vrcholných představitelů I. ligy k mimořádné kritické situaci v českém fotbale bylo rozhodnuto.
více

9.5.2017 Vyjádření FAČR k aktuálnímu rozhodnutí MŠMT

FAČR je šokována aktuálním rozhodnutím ministryně školství, mládeže a tělovýchovy, pí. Kateřiny Valachové, ohledně zrušení finanční podpory českému fotbalu. Pro vedení FAČR se jedná o zcela novou a překvapivou informaci, na kterou budou představitelé asociace adekvátně reagovat. více

17.5.2017 Zlín porazil ve finále domácího poháru Opavu 1:0

Fotbalisté Zlína vyhráli domácí pohár MOL Cup, když porazili v dnešním finále v Olomouci druholigovou Opavu 1:0, o vítězství rozhodl ve dvacáté minutě Robert Bartolomeu. Zlín tak navázal na pohárový triumf z roku 1970 a soutěž vybojoval podruhé v historii českého fotbalu. více

14.5.2017 Výsledek 28. kola ePojisteni.cz liga

Neděle 14.5.2017: více

7.5.2017 Výsledky 27. kola ePojisteni.cz liga

Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 27. kole e.Pojisteni.cz liga s Teplicemi 0:2 a po páté ligové porážce zůstali na sestupové předposlední příčce ligové tabulky. Naopak Severočeši posedmé za sebou plně bodovali a bojují o čtvrté místo, které znamená předkolo Evropské ligy. O zasloužené výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček. více